oficiální stránky obce

Mapový portál – Mladějov
 

Rádi bychom upozornili všechny poskytovatele ubytování spadající pod Obecní úřad Mladějov, že Zastupitelstvo obce schválilo novou Obecně závaznou vyhlášku č. 2/2015 o místním poplatku za lázeňský nebo rekreační pobyt a z ubytovací kapacity platnou od 1.1.2016. Prosíme Vás o její důkladné prostudování.

 

Z vyhlášky vzniká každému ubytovateli ohlašovací povinnost dle čl. 3, vyhlášky 2/2015. Pro zjednodušení přikládáme formulář EVIDENCE UBYTOVATELŮ. Žádáme všechny ubytovatele, aby vyplněný formulář doručili na OÚ Mladějov.

Každý ubytovatel má povinnost vést v písemné podobě evidenční knihu, která musí obsahovat údaje uvedené ve vyhlášce a ukládat jí po dobu 6 let od provedení posledního zápisu. Obecní úřad jako správce poplatku má právo kdykoliv provést kontrolu správnosti údajů v evidenční knize.

 

Dále bychom Vás rádi seznámili s plánovaným SJEZDEM RODÁKŮ z Mladějova, Rovně, Hubojed          a Střelče. Akce se bude konat 3. září 2016. Pro zájemce o ubytování v době konání akce bychom rádi vytvořili seznam možností ubytování přímo v místě, který budeme rozesílat s pozvánkami v květnu  až červnu 2016. Pokud máte zájem se zapsat na seznam, pište na e-mail mazankova.zuzanaa@seznam.cz nebo připište poznámku do formuláře evidence ubytovatelů.

 

Na internetových stránkách obce Mladějov připravujeme odkaz na možnosti ubytování v obci a okolí. Pokud máte zájem o prezentaci svého ubytování na obecních stránkách, prosím pište na výše uvedenou mailovou adresu.

 

Děkujeme za spolupráci

OÚ Mladějov

EVIDENCE UBYTOVATELŮpdf


Počasí

předpověď pro obec
Mladějov
Počasí
Dnes má svátek: